Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ laser cutting service ] bij elkaar passen 323 producten.
PDC-verwerkingsmachine met CCD visuele locatie en 0,005 mm/laag verwijderen efficiëntie
| Het koelen methode: | Luchtkoeling |
|---|---|
| Afmeting: | 1280*950*1900 |
| Verwijder efficiëntie: | 0.005 mm/laag |
Met luchtkoeling gegraveerde machine met een frequentie van 10-100 kHz en een gegraveerde capaciteit
| Laserbron: | Zuivel |
|---|---|
| Verwijder efficiëntie: | 0.005 mm/laag |
| Koelmethode: | Luchtkoeling |
Graveringsmachine 2,5 kW Krachtvezelbron CCD Visuele locatie Met 1064nm golflengte
| Uitgangsvermogen: | ≤100W |
|---|---|
| Totale nominale vermogen: | 2.5 kW |
| Verbruiksartikelen: | Niet |

