Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
Oppervlakteafwerking Ra0.4μm PCBN Blank Rond Scherpe Typische Maatbereik 5mm Tot 50mm Diameter Industriële Snijplaat Materiaal
| Manufacturingmethod: | High Pressure High Temperature (HPHT) Synthesis |
|---|---|
| Chemicalresistance: | High Resistance To Oxidation And Corrosion |
| Sharp: | Round |
Hoge slijtvastheid PCBN SCHIJF Geoptimaliseerd voor Langdurige Snijprestaties TNT Transport Maakt Veilige Levering Mogelijk
| Typicalusage: | Used As Substrate For Cutting Inserts |
|---|---|
| Productname: | PCBN Blank |
| Typicalsizerange: | 5mm To 50mm Diameter |
PCBN-TOOLS Ontworpen met een hoge weerstand tegen oxidatie en corrosie, waardoor een consistente prestatie wordt gewaarborgd bij industriële snijwerkzaamheden
| Density: | 3.48 G/cm³ |
|---|---|
| Chemicalresistance: | High Resistance To Oxidation And Corrosion |
| Wear Resistance: | High |
Gebruikt als substraat voor snij-inzetstukken PCBN-blank met dichtheid 348 Gcm3 Transport via FEDEX Ideaal voor industrieel
| Surface Finish: | Ra<0.4μm |
|---|---|
| Wearresistance: | Superior |
| Manufacturingmethod: | High Pressure High Temperature (HPHT) Synthesis |
Hoogdruk Hoogtemperatuur HPHT Synthese PCBN BLANK Geschikt voor hard draaien en bewerken van schuurmateriaal
| Density: | 3.48 G/cm³ |
|---|---|
| Color: | Gray To Dark Gray |
| Manufacturingmethod: | High Pressure High Temperature (HPHT) Synthesis |
ZT-180 PCD slijpmachine met puntstraal 0-70 mm, geoptimaliseerd voor het vormen en afwerken van diamant snijgereedschappen
| Pneumatisch systeem: | JAPAN SMC-merk |
|---|---|
| Controlesysteem: | CNC (computernumerieke besturing) |
| Verpakkingsgrootte: | 1850*2100*1650mm |
Dichtheid 9,7 Mg per kubieke meter Vacuüm Laspasta met elektrische geleidbaarheid 9,4 X 106 ohm meter geschikt voor Precision Las
| Brazingatmosphere: | Vacuum Or Inert Gas |
|---|---|
| Material: | PCD PCBN Diamond Tools Brazing Flux |
| Density: | 9.7 Mg/m³ |
Medium viscositeit Vacuum Brazing Paste Offering Smeltpunt Typisch 9001100°C Elektriciteitsgeleiding 9,4 X 106 ohm Perfect voor metaalverbinding
| Electrical Conductivity: | 9.4 X 106 /ohm∙m |
|---|---|
| Active Temperature: | 760℃ |
| Viscosity: | Medium Viscosity For Easy Application |
Vacuüm- of inerte-gassplijtingatmosfeer Vacuümsplijting Kleefmiddel 800-41 Ontwikkeld om consistente en metalen splijtingresultaten te garanderen bij de productie
| Melting Point: | 600-800°C |
|---|---|
| Density: | 9.7 Mg/m³ |
| Material: | PCD PCBN Diamond Tools Brazing Flux |
Actieve Temperatuur 760°C Vacuüm Soldeerpasta Zilvergrijs Soldeermateriaal Ideaal voor PCD PCBN Carbide Gereedschappen Solderen Biedt Verbinding
| Brazingatmosphere: | Vacuum Or Inert Gas |
|---|---|
| Viscosity: | Medium Viscosity For Easy Application |
| Storageconditions: | Store In A Cool, Dry Place |

