Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
Snijgereedschap voor koper PCD-gereedschap Precision Engineered UPS Transport Geschikt voor complexe bewerkingen
| Transportation: | DHL, UPS, TNT, FEDEX |
|---|---|
| Toughness: | Good |
| Manufacturingprocess: | Sintering Under High Pressure And Temperature |
Grint Grootte 10u PCD Blank 1.6-005 Oppervlakte ruwheid Ra onder 0,1um ontworpen voor nauwkeurige en bewerkingsgereedschap productie
| Usage: | Cutting Tools For Copper, Wood |
|---|---|
| Transportation: | DHL, UPS, TNT, FEDEX |
| Micro Size: | 5um |
PCD INSERTS Industriële Snij-inzetstukken Zonder Coating Optionele Coating Ideaal voor Hoge Snelheid en Hoge Nauwkeurigheid Bewerking
| Usage: | Cutting Tools For Copper, Wood |
|---|---|
| Availability: | In Stock |
| Thickness: | 1.6mm |
Grintgrootte 10u PCD Blank Featuring Ra minder dan 0,1um Oppervlakte ruwheid en uitstekende taaiheid Geschikt voor industriële
| Usage: | Cutting Tools For Copper, Wood |
|---|---|
| Thickness: | 1.6mm |
| Type: | Round |
Goede taaiheid PCD-blank toegepast in de productie van snij-inzetstukken voor de automobiel-, luchtvaart- en elektronica-industrie
| Type: | Round |
|---|---|
| Grint Size: | 10u |
| Surface Roughness: | Ra<0.1um |
Vacuüm soldeerapparatuur Vacuüm soldeerapparaat met voeding AC 220V 380V Ontworpen voor nauwkeurig solderen
| Atmospheretype: | Vacuum Or Protective Gas (Argon, Nitrogen) |
|---|---|
| Coolingmethod: | Water Cooling System |
| Chambersize: | Customizable / Typical Sizes Vary |
Vacuüm of beschermende gas argon atmosfeer type vacuüm soldeermachine CNGA1204 Soldeercapaciteit 600 stuks per cyclus Model ZT ZKHJ180E
| Brazing Capability: | CNGA1204 Appr. 600pcs/cycle |
|---|---|
| Chamber: | Quartz Glass Tube |
| Size: | 1600*950*900 |
Kamermaten φ1805004 Tmm Vacuüm Brazing Machine met Inductieverwarming, Weerstandsverwarming en Infraroodverwarming voor Brazing Oplossingen
| Atmospheretype: | Vacuum Or Protective Gas (Argon, Nitrogen) |
|---|---|
| Vacuum Process: | Clean, Fixiing, Drying And Brazing |
| Mode: | 2022 New |
Vacuüm of beschermend gas Argon Atmosfeer Vacuum Brazing Machine 2022 Type Quartz Glass Tube Chamber Zorgen voor uniforme brazing
| Vacuum Process: | Clean, Fixiing, Drying And Brazing |
|---|---|
| Brazing Capability: | CNGA1204 Appr. 600pcs/cycle |
| Powersupply: | AC 220V / 380V, 50/60Hz |
Stikstofatmosfeer Vacuüm Soldeerapparatuur Vacuüm Brasapparatuur Biedt Thermische Controle en Superieure Verbindingsintegriteit
| Model No: | ZT-ZKHJ180/E |
|---|---|
| Dimensions: | 1600*950*900mm (L*W*H) |
| Size: | 1600*950*900 |

