Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
Draadstripper 110x110mm PDC-verwerkingsmachine ontworpen met een maximale verwerkingsdiepte van ≤1 mm ter ondersteuning van draadverwerkingstaken
| Fiber Type: | Fiber Laser |
|---|---|
| Remove Efficiency: | 0.005mm/layer |
| Wavelength: | 10640nm |
Verwijder Efficiëntie 0.005mm laag Fiber Laser Graveermachine Luchtkoelingssysteem Fiber Laser Type ontworpen voor en Graveerkwaliteit
| Power: | 10w |
|---|---|
| Cooling System: | Air-cooling |
| Productname: | Fiber Laser Engraving Machine |
Cnc-vezellasergraveringsmachine voor het snijden en markeren van industriële metaalhouten plastic met een nauwkeurige prestatie
| Wavelength: | 10640nm |
|---|---|
| Type: | Type |
| Cooling Method: | Air Cooling |
Tip Radius 0-70mm PCD PCBN materialenslijper Slijpschijfdiameter 150mm ontworpen voor consistente slijpprestaties
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
|---|---|
| Angle Encoder: | FAGOR |
| Grinding Wheel Diameter: | 150mm |
Hoekcodeerder FAGOR PCD slijpmachine met SCHNEEBERGER lineair systeem en 150 mm slijpwieldiameter voor het slijpen van snijgereedschap
| Linear: | SCHNEEBERGER |
|---|---|
| Accuracy: | ±0.005 Mm |
| Pixel Size: | 3.75um*3.75um |
150 mm slijpwiel Diameter PCD-slijper 5 as Multifunctionele gereedschapsslijpapparatuur ontworpen voor complexe vormen
| Frequency: | 50/60Hz |
|---|---|
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
| Toolmaterial: | Polycrystalline Diamond (PCD) |
SCHNEEBERGER Lineaire PCD Slijpmachine met een maximale slijpdoorsnede van 150 mm en een nauwkeurigheid van plus minus 0,005 mm, ideaal voor precisiewerk
| Toolmaterial: | Polycrystalline Diamond (PCD) |
|---|---|
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
| Angle Encoder: | FAGOR |
Luchtgekoelde Fiber Laser Graveermachine CNC Fiber Lasersysteem voor Precisie Industriële Markering en Snijtoepassingen
| Power: | 10w |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | ≤0.01mm |
| Wavelength: | 10640nm |
Maximale slijpdoorsnede 150 mm PCD slijpmachine met een nauwkeurigheid van ±0,005 mm voor het nauwkeurig slijpen van diamantgereedschappen
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
|---|---|
| Linear: | SCHNEEBERGER |
| Machine Name: | ZT-90V CNC Saw Blade Grinding Machine |
10w lasergraveringsmachine veelzijdig gereedschap perfect voor het graveren snijden en markeren toepassingen op meerdere materialen
| Stripping Wire: | 110×110mm |
|---|---|
| Remove Efficiency: | 0.005mm/layer |
| Cnc Or Not: | Yes |

