Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ pcd blank ] bij elkaar passen 357 producten.
150mm Diamond Grinding Wheels, de Malende Schijf van Pcd voor de Hulpmiddelen van PCD PCBN
| Naam: | Malend wiel voor de diamanthulpmiddelen van PCD PCBN |
|---|---|
| Model: | 6A2 type |
| Grootte: | 150*40*40*15*10mm W5 |
De hand Malende Machine van PCD
| Merk: | Chn-BOVENKANT |
|---|---|
| Machinelichaam: | Meer dan 5 van het natuurlijke leeftijdsjaar gietijzer |
| Toepassing: | PCD-hulpmiddelenpcbn hulpmiddelen, carbidehulpmiddelen |
Van het de Hulpmiddelenlassen van PCD PCBN de Machine Vacuüm Solderende Machine
| Productnaam: | PCD/PCBN de Machine Vacuüm Solderende Machine van het hulpmiddelenlassen met Hoogte - kwaliteit |
|---|---|
| Toepassing: | Ultra het harde hulpmiddelen lassen |
| Guarranty: | 1 jaar |
950 Graadpcbn PCD Hulpmiddelen Vacuüm het Solderen Machine Waterkoeling
| Productnamee: | 950 Graadpcbn PCD Hulpmiddelen Vacuüm het Solderen Machine Waterkoeling |
|---|---|
| Modelnr.: | Zt-ZKHJ180E |
| Toepassing: | DE DIAMANThulpmiddelen VAN PCD PCBN HET SOLDEREN |
De Hulpmiddelen Vacuüm Solderende Machine van PCBN PCD met Kwartsbuis
| Productnamee: | De Hulpmiddelen Vacuüm Solderende Machine van PCBN PCD met Quarta-Buis |
|---|---|
| Modelnr.: | Zt-ZKHJ180E |
| Toepassing: | DE DIAMANThulpmiddelen VAN PCD PCBN HET SOLDEREN |
Premie Vacuüm Solderend Deeg voor PCD/PCBN-Hulpmiddelen 27.25%Cu 12.5%In 1.25%Ti Bal.Ag
| Het solderen temperatuur: | 750-900 graad |
|---|---|
| Toepassing: | solderen het op hoge temperatuur |
| Kleur: | Strook |
De Hulpmiddelen die van PCD PCBN LUF Deeg solderen 760 Graad voor Vacuüm Solderende Machine
| Het solderen temperatuur: | 760 graad |
|---|---|
| Toepassing: | De solderende gebruikte dienst |
| Modelleer nr.: | 800-41 |
Zt-90CNC/V de Molen Machine Fully Automatic van Besnoeiingsdiamond tools PCD
| Type: | CNC |
|---|---|
| ModelNo.: | Zt-90V |
| Merk: | Chn-BOVENKANT |
Het hoge Lege 1.6/2.0/3.2mm Thinckness Adico Merk van de Corrosieweerstand PCBN
| Naam: | Lege Hoge Corrosieweerstand 1.6/2.0/3.2mm Merk van Thinckness Adico |
|---|---|
| Gebruik: | PCBN-Hulpmiddelen |
| Toepassing: | Grijs gietijzer, HSS, knoestig gietijzer |
Het Knipsel van de hoog rendementpcd Laser voor Diamond Cutting Tools 3.2mm
| Lasertype: | Vezel |
|---|---|
| Materiaal: | PCD/PCBN |
| Scherp Materiaal: | Zt-JGQG6SE |

