Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ pcbn polycrystalline cubic boron nitride ] bij elkaar passen 144 producten.
1500 kg PCD slijpmachine ontworpen voor de verwerking van snijgereedschappen en diamantmaterialen, met consistente nauwkeurigheid
| Packing Size: | 1850*2100*1650mm |
|---|---|
| Pneumatic System: | JAPAN SMC Brand |
| Grinding Wheel Type: | PCD (Polycrystalline Diamond) |
Pneumatisch Systeem JAPAN SMC PCD Slijpmachine Maximale Slijp Diameter 200 Mm Compatibel Luchtvaart PCD Gereedschap CNC Gereedschappen
| Package: | Wooden Box |
|---|---|
| Tip Radius: | 0-70mm |
| Minimum Order: | 1 Set |
220-240V PCD-slijpmachine voor B2B-aankoop 1 set Minimale bestelling
| Voltage: | 220-240V |
|---|---|
| Application: | PCD Tools PCBN Tools, Carbide Tools |
| Dust Collection System: | Dual HEPA Filter Vacuum |
Hoogprecisie PCD-slijpmachine met beeldsysteemresolutie 1280dpi*960dpi en kruistafelrotatiehoek 270°
| Dimension: | 1200*1168*1530mm(L*H*W) |
|---|---|
| Name: | PCD/PCBN Grinding Machine |
| Optical Tube Distance: | 300mm |
Aanpasbaar vacuümsproei-apparaat voor specifieke klantvereisten
| Kamer: | Kwartsglazen buis |
|---|---|
| Maximaal vacuümpercentage: | 10^-2 Pa |
| Grootte van de kamer: | 180*500 mm |
Automatische 600 kg vacuüm lassen machine 18 Halogeen buizen kwarts glaskamer 380V 3fasen 5draden
| Toepassing: | PCD/PCBN-tussenvoegsels het solderen |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 380V-3Fases-5Wire/20KW |
| Afmetingen: | L1600 × W950 × H900 mm |
Slijpwiel Hoogte aanpassing PCD Slijpmachine 170mm Reisafstand Verstelbare slijpdruk
| Name: | PCD/PCBN Grinding Machine |
|---|---|
| Grinding Pressure: | 0-450N(adjustable) |
| Grinding Wheel Oscillation Frequency: | 0-45/min(adjustable) |
Actieve temperatuur 760 °C Vacuum brazing paste geschikt voor het brazen van dunne secties en delicate componenten in de productie
| Kleur: | Zilveren-grijs |
|---|---|
| Solderend materiaal: | Het carbidehulpmiddelen van PCD PCBN het solderen |
| pakket: | Spuit/buis |
PCD-slijpmachine met een helling van het slijpwiel van -13°- 24° en beeldvergroting tot 250 maal
| Grinding Wheel Traveling Range: | 170mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Oscillation Distance: | 0-40mm(adjustable) |
| Grinding Wheel Height Adjustment: | 140mm |
PCD-slijpgereedschappen van hoge precisie met op maat gemaakte tolerantie- en prestatieopties
| Size: | Customized |
|---|---|
| Processing Method: | Grinding |
| Material: | PCBN |

