Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ pcbn polycrystalline cubic boron nitride ] bij elkaar passen 144 producten.
Soldeerpasta voor vacuüm solderen, soldeerpasta voor vacuüm solderen, oplossing voor PCD PCBN hardmetalen gereedschappen solderen en metaalverbinding
| Brazing Material: | PCD PCBN Carbide Tools Brazing |
|---|---|
| Basemetalcompatibility: | Compatible With Stainless Steel, Copper, Aluminum |
| Package Size: | 1 Lb Jar |
PCD/PCBN 1280dpi*960dpi slijpmachine met een puntradius van 0-70 mm
| Optische buis afstand: | 300 mm |
|---|---|
| Spitsradius: | 070mm |
| Grootte van het slijpwiel: | 150*40*40mm |
Geavanceerde PCBN-snijgereedschappen voor hoge hardheid bij ronde bewerking
| slijtageweerstand: | Hoog |
|---|---|
| Hardheid: | Hoog |
| Grootte: | Op maat |
PCD slijpmachine duurzame constructie PCD PCBN slijper geschikt voor het slijpen van gereedschapsmateriaal en continu industrieel gebruik
| Voltage: | 220-240V |
|---|---|
| Toolmaterial: | PCD (Polycrystalline Diamond) |
| Machinedimensions: | 1500 X 1200 X 1600 Mm |
Tip Radius 0-70mm PCD PCBN materialenslijper Slijpschijfdiameter 150mm ontworpen voor consistente slijpprestaties
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
|---|---|
| Angle Encoder: | FAGOR |
| Grinding Wheel Diameter: | 150mm |
De Lege 1,6 2,0 3.2mm Dikte van ADICO PCBN voor het Knoestige Gietijzer van Grey Cast Iron HSS
| Naam: | De Spatie van ADICO PCBN met 1.6/2.0/3.2mm Dikte voor Grey Cast Iron, HSS, Knoestig Gietijzer |
|---|---|
| Gebruik: | PCBN-Hulpmiddelen |
| Toepassing: | Grijs gietijzer, HSS, knoestig gietijzer |
Het hoge Lege 1.6/2.0/3.2mm Thinckness Adico Merk van de Corrosieweerstand PCBN
| Naam: | Lege Hoge Corrosieweerstand 1.6/2.0/3.2mm Merk van Thinckness Adico |
|---|---|
| Gebruik: | PCBN-Hulpmiddelen |
| Toepassing: | Grijs gietijzer, HSS, knoestig gietijzer |
Boren van harde ferro-materialen PCBN DISC Scherpe Ronde Snijgereedschap Levert Verbeterde Duurzaamheid en Snij-efficiëntie
| Manufacturingmethod: | High Pressure High Temperature (HPHT) |
|---|---|
| Sharp: | Round |
| Typicaluses: | Turning, Milling, Drilling Hard Ferrous Materials |
Zwart PCBN Blank Hoge hardheid Lage thermische uitbreiding slijtvast Rond/vierkant/ rechthoekig
| Hardheid: | Hoog |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0,01 mm |
| Vorm: | Ronde, vierkant, rechthoek, enz. |
Chemical Stability Excellent Resistance To Chemical Corrosion with PCBN DISC Tools
| Thermal Stability: | Can Withstand High Temperature Up To 1400°C |
|---|---|
| Hardness: | Higher Than 4500HV |
| Color: | Light Grey |

