Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ pcd blank ] bij elkaar passen 357 producten.
Polycrystalline Hulpmiddelen van Diamond Blanks PCD voor Houten Scherpe Concurrerende Prijs
| grootte: | 60mm |
|---|---|
| Productnaam: | Polycrystalline Hulpmiddelen van Diamond Blanks PCD voor Houten Scherpe Concurrerende Prijs |
| Model: | 2,0-CMW |
Goed Geleidingsvermogen Polycrystalline Diamond Blanks Large Stock
| Grootte: | 60mm |
|---|---|
| Productnaam: | Goed Verkoop van Geleidingsvermogen Polycrystalline Diamond Blanks Large Stock For |
| Model: | 2,0-CMW |
Legeringen en de Glasvezel van Si-AL van ADICO Polycrystalline Diamond Blanks For Processing
| Type: | Ronde |
|---|---|
| Productnaam: | Legeringen en de Glasvezel van Si-AL van ADICO Polycrystalline Diamond Blanks For Processing |
| Model: | 1,6-FS |
Het Hoge Effect Polycrystalline Diamond Blanks Inserts Cutting Tools van ADICO
| geleidingsvermogen: | hoog |
|---|---|
| Schurende Weerstand: | Midden |
| Productnaam: | Het Hoge Effect Polycrystalline Diamond Blanks On Sale van ADICO |
Het Enige Pakket Polycrystalline Diamond Blanks With Large Stock van ADICO
| Type: | Ronde |
|---|---|
| grootte: | 62mm |
| Productnaam: | Het Enige Pakket Polycrystalline Diamond Blanks With Large Stock van ADICO |
Polycrystalline Diamond Blanks Middle Grindability For Houten Scherpe Hulpmiddelen van ILJIN
| grootte: | 60mm |
|---|---|
| Productnaam: | Polycrystalline Diamond Blanks Middle Grindability For Houten Scherpe Hulpmiddelen van ILJIN |
| Model: | 2,0-CMW |
Hyperion Polycrystalline Beschikbaar Diamond Blanks Distribute Large Stock
| Type: | Ronde |
|---|---|
| Productnaam: | Hyperion Polycrystalline Beschikbaar Diamond Blanks Distribute Large Stock |
| Model: | 1.6-1600 |
Ce-Certificatie Vacuüm Solderende Machine Automatisch voor de Lege Hulpmiddelen van PCD
| ModelNo.: | Zt-ZKHJ180 |
|---|---|
| Merk: | Chn-BOVENKANT |
| Productnaam: | Vacuüm solderende machine |
Garantie 1 jaar PCD-tools voor ronde vormen
| Diameter: | 48 mm/54 mm/60 mm |
|---|---|
| Diamantlaag: | 0.4-0.6 mm |
| Leidingkracht: | Laag |

