Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ pcd blank ] bij elkaar passen 357 producten.
Hoge slijtvastheid polycrystalline diamant voor de bouwindustrie
| Leveringsdatum: | 3-7 dagen na betaling |
|---|---|
| Sleutelwoord: | PCD leeg |
| Leidingkracht: | Laag |
58 mm ongecoate polykristallijne diamant voor het snijden van harde materialen
| Diameter: | 58mm |
|---|---|
| Deklaag: | Niet bekleed |
| Vorm: | Ronde |
Harde materialen snijden 58 mm PCD-SCHIJF Gemaakt van polykristallijne diamant
| Toepassing: | Voor het snijden van harde materialen |
|---|---|
| Deklaag: | Niet bekleed |
| Eindig: | Spatie |
Indexable Tussenvoegsels die van het hoge Precisiecarbide PCD CNC het Machinaal bewerken malen
| Materiaal: | PCD+Carbide |
|---|---|
| ModelNo.: | DCGW11T304 |
| Toepassing: | De hulpmiddelen van PCD PCBN het snijden |
5 de Malende Machine van Axises CNC PCD voor ultra Hard Diamond Tools
| Materiaal: | PCD+Carbide |
|---|---|
| ModelNo.: | DCGW11T304 |
| Toepassing: | De hulpmiddelen van PCD PCBN het snijden |
Ce Verklaarde PCD die Hoge Betrouwbaarheid voor PCBN Diamond Tools malen
| Griningsmachine: | Zt-180 |
|---|---|
| Merk: | Chn-BOVENKANT |
| Malend materiaal: | DE DIAMANThulpmiddelen VAN PCD PCBN |
Hoge snelheid het Stabiele PCD neemt Draaien het Malen Hoog rendement op
| Uiteindestraal: | 0100mm |
|---|---|
| Het malen Nauwkeurigheid: | +/-0.005mm |
| Het malen Druk: | 0-450N regelbaar |
De flexibele Hoge snelheidspcd Malende Dienst Vlot voor Diamond Tools
| Uiteindestraal: | 0100mm |
|---|---|
| Het malen Nauwkeurigheid: | +/-0.005mm |
| Het malen Druk: | 0-450N regelbaar |
Polycrystalline Diamond Blank 70mm voor Aluminiumlegering
| Naam: | Polycrystalline Diamant |
|---|---|
| Gebruik: | PCD-tussenvoegsels die hulpmiddelen snijden |
| Toepassing: | Aluminiumlegering, metaal, non-ferro metalen |
M.D. Diamond Tools die PCD Hoge Precisie voor Hulpmiddelenindustrie malen
| De malende dienst: | De diamant van PCD PCBN het malen |
|---|---|
| ModelNo.: | Beëindigenmolens |
| Merk: | Chn-BOVENKANT |

