Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ pcd blank ] bij elkaar passen 357 producten.
De goede de Laser Scherpe Diensten van de Verschijningsvezel voor Lege de Hulpmiddelen 2D Vorm van PCBN
| Lasertype: | Vezel |
|---|---|
| Materiaal: | PCD/PCBN |
| Scherp Materiaal: | Zt-JGQG6SE |
De fijne Hoge Verwijdering Rates150mm van Grit Daimond Cup Grinding Wheel voor Ceramisch
| Merk: | Chn-BOVENKANT |
|---|---|
| Grootte: | 150*40*40*10mm |
| Band: | vertrifed |
54mm PCBN Hulpmiddelenweerstand Met hoge weerstand voor Harde Aolly
| Naam: | Polycrystalline Kubiek Boriumnitride |
|---|---|
| Gebruik: | PCBN-Hulpmiddelen |
| Toepassing: | Grijs gietijzer, HSS, knoestig gietijzer |
High Precision Engraving Machine met ±0,003mm herhaalde precisie en niet-verbruikbare ontwerp
| Speed: | Speed |
|---|---|
| Min Liner Width: | 0.01mm |
| Communication Interface: | USB |
LB-MF20 PDC Verwerkingsmachine 0-30mm Focus Instelbereik voor Precieze en Vlotte Verwerking
| Min Liner Width: | 0.01mm |
|---|---|
| Repeated Precision: | ±0.003mm |
| Consumable: | Non |
De Ce verklaarde Tussenvoegsels van 6A2 Diamond Grinding Wheels For Carbide
| Blinder: | Blinder |
|---|---|
| Naam: | Malend wiel |
| Grootte: | 150*40*40*10*10 |
De Lasergraveur 1064nm van de Luchtkoelings30w Vezel voor Chip Breaker
| Model: | Zt-JGDK26 |
|---|---|
| Vezeltype: | Vezellaser |
| Toepassing: | De gravure van de de diamantlaser van PCD PCBN |
MSDC-Certificatie Vacuüm Solderend Deeg voor Diamond Brazing
| Toepassing: | DE DIAMANThulpmiddelen VAN PCD PCBN HET SOLDEREN |
|---|---|
| Materiaal: | De diamanthulpmiddelen van PCD PCBN het solderen |
| MOQ: | 100G |
Het Solderen van 15KW 380V Lassenmachine Waterkoeling voor CVD-Diamant
| ModelNo.: | Zt-ZKHJ180 |
|---|---|
| Merk: | Chn-BOVENKANT |
| Productnaam: | Vacuüm solderende machine |
100g geen Oxydatie die LUF Deeg voor de Ceramische Diamant van M.D.nd solderen
| Materiaal: | De diamanthulpmiddelen die van PCD PCBN stroom solderen |
|---|---|
| Toepassing: | Diamanthulpmiddel het solderen |
| Origineel: | De V.S. |

