Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ pcd blank ] bij elkaar passen 357 producten.
Multiaxis Snijder van de Vezel Optische Laser
| Toepassing: | LASERknipsel |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal:: | Metaal, Kristal, PCD/PCBN |
| Grafisch Ondersteund Formaat: | AI, PLT, DXF, BMP, Dst, Dwg |
Aanpasbare POLYCRYSTALLINE DIAMOND Houtbewerkingsmachine voor uw bedrijfsbehoeften
| Model: | 1.0-10W |
|---|---|
| Density: | 3.52 G/cm3 |
| Size: | 60mm |
Vlotte Oppervlakte die het Malen van PCBN beëindigen Diamond Tools Cutting CNC
| Materiaal: | PCD+Carbide |
|---|---|
| ModelNo.: | DCGW11T304 |
| Toepassing: | De hulpmiddelen van PCD PCBN het snijden |
Ce verklaarde 30mm Hoogte het Kleden zich Cbn Malende Wielen voor Carbide Scherpe Hulpmiddelen
| Naam: | Kledende steen |
|---|---|
| Toepassing: | Malend wielvulling |
| Shap: | Malend wiel |
380V 5 As Malende Machine
| Toepasselijke industrie: | Luchtvaartpcd-Hulpmiddel \ CNC voor Hulpmiddelen |
|---|---|
| Marketing Type: | Heet product 2021 |
| Kleur: | Blauw |
2200W 5 Ascnc Molen High Accuracy With Oline System 17 Duimmonitor
| Merk: | CTSTC |
|---|---|
| ModelNo.: | Zt-90CNC |
| Toepassing: | De diamanthulpmiddelen van PCD PCBN het malen |
0-30mm Focus Adjusting Range Laser Engraving Machine for Stripping Wire 110×110mm Fast and Accurate Engraving
| Focus Adjusting Range: | 0-30mm |
|---|---|
| Output Power: | ≤100W |
| Operating System: | EZCAD |
1mm Diktecnc Geplaatst Nauwkeurig van de de Gravuremachine van de Vezellaser
| Laserbron: | Vezel |
|---|---|
| CNC: | Ja |
| Toepassing: | Lasergravure, PCD/CBN-de spaander van de monokristallendiamant in de hark |
300mm van het de Kop Malende Wiel 6A2 van Diameterdaimond verglaasde het Malende Wiel Band
| Vorm: | Bekervormig |
|---|---|
| Grootte: | 300*127mm |
| Schurend: | Diamant |
20KW 960 Graad Vacuüm Solderende Machine voor ultra Harde Materialen
| Machinetype:: | Vacuüm/Lassen Solderende Machine |
|---|---|
| De toepassingsindustrie: | Luchtvaartpcd-Hulpmiddel \ CNC voor Hulpmiddelen |
| Kerncomponenten: | Motor |

