Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ pcd blank ] bij elkaar passen 357 producten.
CTSTC-Douanecnc de Dienst Hoge Nauwkeurigheid Om metaal te snijden voor de Scherpe Hulpmiddelen van PCBN
| Lasertype: | Vezel |
|---|---|
| Materiaal: | PCD/PCBN |
| Scherp Materiaal: | Zt-JGQG6SE |
600mm/Min CNC Dienst de Om metaal te snijden voor de Kubieke Scherpe Hulpmiddelen van het Boriumnitride
| Lasertype: | Vezel |
|---|---|
| Materiaal: | PCD/PCBN |
| Scherp Materiaal: | Zt-JGQG6SE |
Aangepaste CNC de Dienst 2D Vorm Om metaal te snijden voor Harde Materialen
| Lasertype: | Vezel |
|---|---|
| Materiaal: | PCD/PCBN |
| Scherp Materiaal: | Zt-JGQG6SE |
CNC Dienst de Om metaal te snijden voor PCBN-Hulpmiddelen
| Lasertype: | Vezel |
|---|---|
| Materiaal: | PCD/PCBN |
| Scherp Materiaal: | Zt-JGQG6SE |
Tafelverplaatsing 200*200*60mm Fiber Laser Graveermachine met Luchtkoelsysteem en Niet-Verbruikbaar
| Cooling System: | Air Cooling |
|---|---|
| Min Liner Width: | 0.01mm |
| Applicable Material: | Metal, Stone, Wood |
Air Cooling Engraving Machine 0-30mm Focus Adjusting Range for Precise Engraving Needs
| Interface: | USB |
|---|---|
| Cooling Method: | Air Cooling |
| Power Supply: | AC 220V/50Hz |
Stripping Wire 110×110mm and Focus Adjusting Range 0-30mm PDC Processing Machine for Customer Requirements
| Max Processing Depth: | ≤1mm |
|---|---|
| Minimum Character: | 0.15mm*0.15mm |
| Power Supply: | AC 220V/50Hz |
CNC de Snijmachinelaser van de Vezellaser het Draaien Machine voor PDC-materiaal
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Vlakken: | Glasvezel laser |
| Toepassing: | PDC laser draaien |
Productiewerkplaats CNC-lasersnijmachine voor het polijsten van PDC-materialen
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Vlakken: | Glasvezel laser |
| Toepassing: | PDC laser draaien |
De Sensorcnc van de hoge Resolutielaser de Snijmachine van de Vezellaser voor PDC
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Vezeltype: | Vezellaser |
| Toepassing: | PDC laser draaien |

