Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ cnc cutting machine ] bij elkaar passen 309 producten.
Ultra Hard Materieel Vacuüm Solderend Deeg bij de Temperatuur van 850 Graad
| Het solderen temperatuur: | 750-900 graad |
|---|---|
| Toepassing: | pcd/pcbn het materiële solderen |
| ModelNo.: | 800-41/720-41/850-41 |
Premie Vacuüm Solderend Deeg voor PCD/PCBN-Hulpmiddelen 27.25%Cu 12.5%In 1.25%Ti Bal.Ag
| Het solderen temperatuur: | 750-900 graad |
|---|---|
| Toepassing: | solderen het op hoge temperatuur |
| Kleur: | Strook |
Grote Lege Hoge de Corrosieweerstand van de Voorraadpcbn Lege 2mm Dikte ADICO
| naam: | Polycrystalline Kubiek Boriumnitride |
|---|---|
| Gebruik: | PCBN-Hulpmiddelen |
| Toepassing: | Grijs gietijzer, HSS, knoestig gietijzer |
Aangepaste Verglaasde Band Gevormd Diamond Grinding Wheel Dresser Cup
| Naam: | Verglaasde die Band Diamond Grinding Wheel Dresser Cup op Verkoop wordt gevormd |
|---|---|
| Toepassing: | Malend wielopmaker |
| Guarranty: | 6 maand |
Lassenluf voor CVD ultra Hard Diamond Tools van PCD PCBN
| Het solderen temperatuur: | 750-900 graad |
|---|---|
| Toepassing: | pcd/pcbn het materiële solderen |
| Modelleer nr.: | 800-41 |
Hoge snelheid het Stabiele PCD neemt Draaien het Malen Hoog rendement op
| Uiteindestraal: | 0100mm |
|---|---|
| Het malen Nauwkeurigheid: | +/-0.005mm |
| Het malen Druk: | 0-450N regelbaar |
De flexibele Hoge snelheidspcd Malende Dienst Vlot voor Diamond Tools
| Uiteindestraal: | 0100mm |
|---|---|
| Het malen Nauwkeurigheid: | +/-0.005mm |
| Het malen Druk: | 0-450N regelbaar |
Industrieel Diamond Grinding Wheels For Rough & het Fijne Malen
| Naam: | De Gouden Leverancier Industrieel Diamond Grinding Wheels van China voor het Ruwe & Fijne Malen |
|---|---|
| Aangepast: | Beschikbaar |
| Vorm: | Bekervormig |
Hoog rendement het Ononderbroken Werken PCD die 1000pcs per Dag malen
| Capaciteit: | 1000 PCs/dag |
|---|---|
| Materiaal: | PCD/PCBN/Carbide Tussenvoegsels |
| Passiveringswaarde: | 0,005 |

