Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ cnc cutting machine ] bij elkaar passen 309 producten.
Van het Carbidehulpmiddelen van PCD PCBN de Oliesteen met Bekervormig Diamond Dressing Stone
| Naam: | Van het Carbidehulpmiddelen van PCD PCBN de Oliesteen met Bekervormig Diamond Dressing Stone |
|---|---|
| Toepassing: | Malende machine/Malend wiel |
| Type: | schurende schijf |
OEM van de wolframlegering de Tussenvoegsels van het Carbidehulpmiddel voor Van gehard staal
| Naam: | Het Staal van Yungsten van de wolframlegering neemt Malende Hulpmiddelen voor de Snijder van het har |
|---|---|
| Lichaamsmaterialen: | De legering van het koolstofwolfram |
| Toepassing:: | MateLknipsel |
Geavanceerd Vacuüm het Solderen LUF voor Diamond Tools Welding
| Het solderen temperatuur: | 750-900 graad |
|---|---|
| Toepassing: | pcd/pcbn het materiële solderen |
| Modelleer nr.: | 800-41 |
Het Type van de Hulpmiddelendiamond dressing wheel 6A2 van PCBN PCD de Band van Vertrifed
| Merk: | Chn-BOVENKANT |
|---|---|
| Grootte: | 150*40*40*10mm |
| Band: | vertrifed |
Gebreid slijpwiel voor gereedschappen met hoge precisie, ontworpen om scherpe randen en nauwkeurige afmetingen bij gereedschapsonderhoud te behouden
| Compatibility: | Suitable For CNC Machines, Manual Grinders |
|---|---|
| Body Type: | Round |
| Diamond Width: | 3mm, 5mm, 10mm, 15mm, 20mm |
Het externe Draaiende Vierkante Carbide neemt de Harde Malende Hulpmiddelen van Pcd van de Materialensnijder op
| Naam: | Externe het Draaien Hulpmiddelen voor de Snijders malende hulpmiddelen van Harde Materialen |
|---|---|
| Lichaamsmaterialen: | De legering van het koolstofwolfram |
| Toepassing:: | PCD/PCBN knipsel |
Gemiddelde hardheid PCD leeg met 1 jaar garantie en hoge slijtvastheid
| Schurende Weerstand: | Hoog |
|---|---|
| Type: | Rond |
| Afwerking van het oppervlak: | gepolijst |
Tip Radius 0-70mm PCD PCBN materialenslijper Slijpschijfdiameter 150mm ontworpen voor consistente slijpprestaties
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
|---|---|
| Angle Encoder: | FAGOR |
| Grinding Wheel Diameter: | 150mm |
Van de Molenultra hard material van PCBN PCD het Hulpmiddelmolen High Efficiency
| Modelnr.: | ZT-90CNC |
|---|---|
| Lineaire Dia: | SCHNEEBERGER |
| reductiemiddel: | YASKAWA |
De Lege 1,6 2,0 3.2mm Dikte van ADICO PCBN voor het Knoestige Gietijzer van Grey Cast Iron HSS
| Naam: | De Spatie van ADICO PCBN met 1.6/2.0/3.2mm Dikte voor Grey Cast Iron, HSS, Knoestig Gietijzer |
|---|---|
| Gebruik: | PCBN-Hulpmiddelen |
| Toepassing: | Grijs gietijzer, HSS, knoestig gietijzer |

