Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ cnc cutting machine ] bij elkaar passen 321 producten.
De Machts800w CNC Snijmachine van de vezellaser voor PCD, PCBN, Gecementeerd Carbide
| Productnaam: | Harde Materiële Snijmachine van de lasermacht 800W de ultra met 2 Jaar van Gurranty |
|---|---|
| Afmeting: | 1500*920*1640mm |
| Het koelen wijze: | WATERKOELING |
De Snijmachine van de de Gravuremachine PDC CNC van de vezellaser PDC
| Productnaam: | De Gravure die van de vezellaser PDC Machinepdc CNC Snijmachine maken |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Certificering: | CE, FDA |
QCW800 Fiber Laser Module High Precision CNC Cutting Machine met een totaal vermogen van 4 kW
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Laser Power: | 800W |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
Automatisch laserfocusysteem CNC-vezellasersnijmachine met DXF-formaat Direct importeren en totaal stroomverbruik Ongeveer 3600W Voorzien van snijnauwkeurigheid
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
| Working Area: | 1500mm*3000mm |
Metalen cnc-lasersnijmachine voor het snijden van metalen met speciale vormen
| Working Range: | 1500x3000mm |
|---|---|
| Laser Type: | Fiber Laser |
| Color: | White |
Volledig automatisch smeersysteem CNC-lasersnijmachine met SMC Japan gas proportioneel klep en werkbereik 1500x3000mm
| Color: | White |
|---|---|
| Cutting Thickness: | 0.2mm To 30mm (depending On Material And Power) |
| Working Range: | 1500x3000mm |
Fiberlasersnijmachine CNC fiberlasersnijmachine met servomotor en hoogprecisie draaias voor metaalsnijresultaten
| Working Range: | 1500x3000mm |
|---|---|
| Color: | White |
| Machine Type: | Fiber Laser Cutting Machine |
van de het Metaalvezel van 380V 50Hz Cnc de Lasersnijmachine met Vierkant Machtskoord
| Productnaam: | 2022 Nieuwe Modelcnc metal fiber-Lasersnijmachine voor Metaal |
|---|---|
| Het koelen wijze: | WATERKOELING |
| Lijstreis: | 220*220*100mm (X*Y*Z) |
De Sensorcnc van de hoge Resolutielaser de Snijmachine van de Vezellaser voor PDC
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Vezeltype: | Vezellaser |
| Toepassing: | PDC laser draaien |
Cnc van de de Snijmachinelaser van de Vezellaser de Gravuresnijmachine
| Productnaam: | Cnc van de de Snijmachinelaser van de Vezellaser de Gravuresnijmachine |
|---|---|
| Laserbron: | Vezel |
| Controlemethode: | Software |

