Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ cnc cutting machine ] bij elkaar passen 321 producten.
800W glasvezellasersnijmachine met gespecialiseerde snijkop voor harde materialen
| Totaal vermogen: | 4 kW |
|---|---|
| Het systeem van de softwarecontrole: | Zelf ontwikkeld CNC-systeem op basis van Windows |
| Laserfocusysteem: | Automatisch (optioneel) |
4KW glasvezellasersnijmachine met speciaal op maat gemaakte superharde materiaal snijkop
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
|---|---|
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
| Total Power: | 4 KW |
Precision 800W Laser Power CNC Fiber Laser Cutting Machine voor hoge resolutie snijmachine
| Lasersysteem: | Fiberlasermodule QCW800 |
|---|---|
| Het systeem van de softwarecontrole: | Zelf ontwikkeld CNC-systeem op basis van Windows |
| Laservermogen: | 800 W |
800W industriële glasvezellasersnijmachine met Windows CNC systeem
| Monitor systeem: | Industriële camera's + optische versterkingssystemen |
|---|---|
| Het systeem van de softwarecontrole: | Zelf ontwikkeld CNC-systeem op basis van Windows |
| Lasersysteem: | Fiberlasermodule QCW800 |
800W CNC-lasersnijmachine met focussysteem en speciaal op maat gemaakte snijkop voor superharde materialen
| Scherp Hoofd: | Speciaal Douane Super Hard Materieel Scherp Hoofd |
|---|---|
| Lasersysteem: | Fiberlasermodule QCW800 |
| Laserfocusysteem: | Automatisch (optioneel) |
Precision CNC Fiber Laser Cutting Machine 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz Power Supply Zelf ontwikkeld CNC-systeem op basis van Windows
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
High Resolution Laser Sensor CNC Fiber Laser Cutting Machine met industriële camera optische versterking systemen
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
380V 3 fasen 5 draden 50Hz CNC-vezellasersnijmachine met automatisch scherpstel systeem
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
Franse MOTOREDUCER CNC Fiber Laser Snijmachine voor Metaal AC380V/50Hz Voeding en Technologie
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
|---|---|
| Voltage: | 220V |
| Power: | 1500W |
AC380V/50Hz CNC Fiber Laser Snijmachine Perfect voor Zwaar Metaal Snijden 1525 X 3050 mm
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
|---|---|
| Applicable Material: | Metal |
| Cooling Method: | Water Cooling |

