Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ cnc cutting machine ] bij elkaar passen 321 producten.
De automatische Metaalcnc Snijmachine van de Vezellaser, Waterkoelingspcd/pcbn Snijder
| Productnaam: | Van de metaalvezel de Automatische PCD/PCBN Snijder van de de Lasersnijmachine |
|---|---|
| Het koelen wijze: | Waterkoeling |
| Lijstreis: | 220*220*100mm (X*Y*Z) |
De industriële CNC Snijmachine van de Vezellaser voor de Hulpmiddelen van PCD/PCBN-het Graveren
| Toepassing: | PCD/PCBN snijder |
|---|---|
| Model: | nieuwe 2022 |
| Certificaat: | CE, FDA |
Totaal vermogen 4KW Metalen Laser Fiber Cutting Machine 380V Voor PCD / PCBN
| Productnaam: | Totale vermogen 4 kW Lasermachine voor het snijden van metaalvezels voor PCD/PCBN |
|---|---|
| Afmeting: | 1500*920*1640 mm |
| Kracht: | 380 V |
CNCc 1500x920x1640mm de Lasersnijmachine 380v van het Vezelmetaal met FDA-Certificatie
| Toepassing: | PCD/PCBN snijder |
|---|---|
| Model: | nieuwe 2022 |
| Certificaat: | CE, FDA |
De Snijmachine van de de Vezellaser van de vier Asslag, de Snijder van 3000W PCD/PCBN
| Toepassing: | PCD/PCBN snijder |
|---|---|
| Model: | nieuwe 2022 |
| Certificaat: | CE, FDA |
Zelf Ontwikkeld ultra Hard Materieel verklaard Snijmachine380v Ce
| Productnaam: | De chn-BOVENKANT zelf-Developped ultra Harde Materiële Snijmachine met 2 jaar gurranty |
|---|---|
| Afmeting: | 1500*920*1640mm |
| Macht: | 380V |
Industriële CNC-lasersnijmachine met zelfontwikkeld softwarebesturingssysteem
| Stroomvoorziening: | 380V-3Phases-5Wires |
|---|---|
| CNC-systeem: | CNC-systeem op basis van Windows, X/Y/Z High Precision Removable, Optical 2 Axis |
| Nadruksysteem: | Geïmporteerde lasersensoren met hoge resolutie |
Hoge precisie 4-assige manipulator CNC-vezellasersnijder aangedreven door vezellaserbron
| Totale nominale vermogen: | 10 kW |
|---|---|
| Nadruksysteem: | Geïmporteerde lasersensoren met hoge resolutie |
| Het systeem van de softwarecontrole: | Zelf ontwikkeld PLC-besturingssysteem |
10 kW CNC-lasersnijmachine met glasvezellaserbron en automatisch lossen
| Het systeem van de softwarecontrole: | Zelf ontwikkeld PLC-besturingssysteem |
|---|---|
| Laserbron: | Vezel |
| Rotatieas: | Servo High Precision Rotatieas |
X/Y/Z Precision CNC Fiber Laser Cutting Machine met 800 W QCW Fiber Laser System
| Lasersysteem: | Fiberlasermodule QCW800 |
|---|---|
| Laserfocusysteem: | Automatisch (optioneel) |
| Scherp Hoofd: | Speciaal Douane Super Hard Materieel Scherp Hoofd |

