Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ cnc cutting machine ] bij elkaar passen 321 producten.
Precieze CNC-lasersnijmachine met 800W laservermogen en 4 kW totaalvermogen
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
Zelf ontwikkeld CNC-systeem op basis van ramen voor CNC-vezellasersnijmachine
| Het systeem van de softwarecontrole: | Zelf ontwikkeld CNC-systeem op basis van Windows |
|---|---|
| Scherp Hoofd: | Speciaal Douane Super Hard Materieel Scherp Hoofd |
| Lasersysteem: | Fiberlasermodule QCW800 |
Geavanceerde 4 KW Fiber Cnc Laser Fiber Laser Cutting Machines met een precision removable worktable
| CNC-systeem: | X/Y/Z hoge Precisie Verwijderbare Roterende Worktable, een As |
|---|---|
| Totaal vermogen: | 4 kW |
| Het systeem van de softwarecontrole: | Zelf ontwikkeld CNC-systeem op basis van Windows |
CNC-lasersnijmachine met zelfontwikkeld CNC-systeem en optioneel scherpstellingssysteem met lasersensor met hoge resolutie
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
|---|---|
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
| Total Power: | 4 KW |
Cypcut-besturingssysteem CNC-lasersnijmachine met 8 m/min.
| Working Speed: | 8m/ Minute |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Cnc Or Not: | CNC |
Zaagplatform CNC Fiberlaser Snijmachine met 1080nm±5 Laser Golflengte en BECKHOFF Duitsland Controller voor Metaalbewerking
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Coolingmethod: | Water Cooling |
CNC Roterend Systeem een As Diamond Cutting Machine met Waterkoelingssysteem
| Scherp Hoofd: | Speciaal Douane Super Hard Materieel Scherp Hoofd |
|---|---|
| Laservermogen: | 800w |
| Lijstreis: | 220*220*100mm (X*Y*Z) |
CNC-lasersnijmachine met QCW800-lasersysteem en op maat gemaakte snijkop
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
Zelf ontwikkeld CNC-systeem voor CNC-vezellasersnijmachine die zorgt voor nauwkeurig snijden
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
|---|---|
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
800W glasvezellasersnijmachine met zelf ontwikkeld CNC-systeem en precisie werktafel
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |

