Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ cnc cutting machine ] bij elkaar passen 321 producten.
Aanpasbare 800W CNC-vezellasersnijmachine met roterende A-asstafel
| CNC-systeem: | X/Y/Z hoge Precisie Verwijderbare Roterende Worktable, een As |
|---|---|
| Scherp Hoofd: | Speciaal Douane Super Hard Materieel Scherp Hoofd |
| Stroomvoorziening: | 380V-3 Fase-5 Draden 50Hz |
High Resolution Laser Sensor optioneel CNC-vezellasersnijmachine met speciale op maat gemaakte superharde materiaal snijkop
| Laser Power: | 800W |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
Afmetingen van het PCD/PCBN-werkstuk snijden 1525 X 3050 mm CNC-vezellasersnijmachine met 1500W vermogen en herhaalnauwkeurigheid ±0,02 mm
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
|---|---|
| Reduction Gears: | French MOTOREDUCER |
| Work Piece Dimensions: | 1525 X 3050 Mm |
Koelmethode Waterkoeling CNC Fiber Laser Snijmachine met Franse MOTOREDUCER 220V Spanning
| Cooling Method: | Water Cooling |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Applicable Material: | Metal |
4 KW Vermogen Precision Fiber Laser Steel Metal Cutting Machine met automatisch laserfocus systeem
| Scherp Hoofd: | Speciaal Douane Super Hard Materieel Scherp Hoofd |
|---|---|
| Laserfocusysteem: | Automatisch (optioneel) |
| Nadruksysteem: | High Resolution Laser Sensor (optioneel) |
CNC van het zaagblad Malende Machine 360 Graadafdeling voor Bladhulpmiddelen
| ModelNo.: | Zt-90V |
|---|---|
| Merk: | Chn-BOVENKANT |
| Materiaal: | Gietijzer |
Metaal 2.0mm Diktecnc de Snijmachine ultra Harde 380V van de Vezellaser
| Certificaat: | CE, FDA |
|---|---|
| Productnaam: | CNC Harde Materiële Snijder van de Vezellaser de ultra met Concurrerende Prijs |
| Laserbron: | Vezel |
CCD-Monitorcnc de Snijmachine 6000W van de Vezellaser voor Harde Legering
| Toepassing: | Laserknipsel |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten geval |
| Levertijd: | 5-8days |
De Snijmachine van de de Vezellaser van PCBN CNC
| Toepassing: | LASERknipsel |
|---|---|
| Toepasselijk Materiaal:: | Metaal, Kristal, PCD/PCBN |
| Grafisch Ondersteund Formaat: | AI, PLT, DXF, BMP, Dst, Dwg |
380V CNC de Snijmachine van de Vezellaser Multiaxis met Hoge Resolutiesensor
| Toepassing: | Laserknipsel |
|---|---|
| Verpakking Details: | Houten geval |
| Levertijd: | 5-8days |

