Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ cnc cutting machine ] bij elkaar passen 321 producten.
Rotatieas CNC-lasersnijmachine met glasvezel 10 kW Algemeen nominale vermogen 2 as
| Totale nominale vermogen: | 10 kW |
|---|---|
| Het systeem van de softwarecontrole: | Zelf ontwikkeld PLC-besturingssysteem |
| Rotatieas: | Servo High Precision Rotatieas |
Snijsnelheid tot 30 Mmin CNC Fiber Laser Snijmachine met Fiber Laser en Schneider Servomotor voor Precisie Snijden
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
|---|---|
| Laser Cutting Head: | PRECITEC From Germany |
| Cuttingspeed: | Up To 30 M/min |
Lasergolflengte 1064±5nm CNC-vezellasersnijmachine met Taiwan YYC Gear en Rack en geïmporteerd High Resolution Laser Sensor Focus System
| Laser Wave Length: | 1080 NM |
|---|---|
| Total Power Consumption: | About 3600W |
| Transmission: | Taiwan YYC Gear And Rack |
1500KG CNC Fiber Laser Snijmachine met Optioneel Automatisch Laser Focus Systeem en Schneider Elektronica voor Metaalbewerking
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Working Speed: | 8m/ Minute |
| Dimension: | 8600*3700*1900mm |
CNC-controller met DSP-systeem, CNC fiberlaser snijmachine met golflengte van 1080 nm, precisiesnijmachine voor metaalverwerking
| Weight: | 1500KG |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
CNC-lasersnijmachine voor metaal en staal met Raytool-controller 1525 x 3050 mm Werkstuk afmetingen
| Pipe Length: | 3-9m |
|---|---|
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
1525 x 3050 mm Werkstuk afmetingen CNC-lasersnijmachine met 220V spanning en 1500W vermogen
| Voltage: | 220V |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Trademark: | ACCURL |
Rotatie-as Servo Hoge Precisie Rotatie-as CNC Fiber Laser Snijmachine met Controller Raytool Pijplengte 3-9m
| Pipe Length: | 3-9m |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Controller: | Raytool |
Geavanceerde Fiber Laser CNC Machine met 1064±5nm Golflengte en Raytool Controller
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
|---|---|
| Controller: | Raytool |
| Rotation Axis: | Servo High Precision Rotation Axis |
Productiewerkplaats CNC-lasersnijmachine voor het polijsten van PDC-materialen
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Vlakken: | Glasvezel laser |
| Toepassing: | PDC laser draaien |

