Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ pcd fiber laser engraving machine ] bij elkaar passen 88 producten.
Tafelverplaatsing 200*200*60mm Fiber Laser Graveermachine met Luchtkoelsysteem en Niet-Verbruikbaar
| Cooling System: | Air Cooling |
|---|---|
| Min Liner Width: | 0.01mm |
| Applicable Material: | Metal, Stone, Wood |
CTSTC-de Gravuremachine van de Vezellaser, 30w-Vezellaser die Machine voor Diamond Tools merken
| Laserbron: | Vezel |
|---|---|
| CNC: | Ja |
| Toepassing: | Lasergravure, PCD/CBN-de spaander van de monokristallendiamant in de hark |
10-100 kHz Frequency Fiber Laser Engraving Machine voor nauwkeurig strippen van draden 110×110mm Stripping Wire Grootte
| Consumable: | Non |
|---|---|
| Engraving Speed: | ≤7000mm/s |
| Wave Length: | 1064nm |
Professionele Fiber Laser Graveermachine 510*210*400 300 mm met Laser Golflengte 1064nm
| Max Processing Depth: | ≤1mm |
|---|---|
| Fiber Type: | Fiber Laser |
| Beam Full Divergence: | 1.5-2.0rad |
Veelzijdige luchtgekoelde PCD-materiaal PCD-blank laser graveermachine voor meerdere toepassingen
| Pcd Material: | PCD Blank ,rotary Tools |
|---|---|
| Cnc: | Yes |
| Repeated Precision: | ±0.003mm |
Van de de Vezellaser van PCD PCBN van de de Gravuremachine de Hoge Precisie voor Metaal
| Laserbron: | Vezel |
|---|---|
| CNC: | Ja |
| Toepassing: | Lasergravure, PCD/CBN-de spaander van de monokristallendiamant in de hark |
1mm Diktecnc Geplaatst Nauwkeurig van de de Gravuremachine van de Vezellaser
| Laserbron: | Vezel |
|---|---|
| CNC: | Ja |
| Toepassing: | Lasergravure, PCD/CBN-de spaander van de monokristallendiamant in de hark |
680 kg Pdc-verwerkingsmachine / lasergraveringsmachine voor glasvezel Duitsland Optische 2-assige besturing
| Nettogewicht: | 680kgs |
|---|---|
| Fokusaanpassingsbereik: | 030mm |
| Volledige afwijking van de straal: | 1.5-2.0rad |
Precieze lasergraveringsmachine met 680 kg nettogewicht en 0-30 mm scherpstelbereik
| Laserbron: | Vezel |
|---|---|
| Nettogewicht: | 680kgs |
| Fokusaanpassingsbereik: | 0-30 mm |
110×110mm Stripping Wire Fiber Laser Engraving Machine with PCD Blank Material 10640nm Wavelength
| Repeated Precision: | ±0.003mm |
|---|---|
| Stripping Wire: | 110×110mm |
| Operating System: | EZCAD |

