Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ pcd fiber laser engraving machine ] bij elkaar passen 88 producten.
CNC van het de Laser Scherpe Materiaal van de Waterkoelingspcd PCBN CNC Vezel Machine
| Toepassing: | Laserknipsel |
|---|---|
| Naam: | CNC van het de Laser Scherpe Materiaal van de Waterkoelingspcd PCBN CNC Vezel Machine |
| Laserbron: | Vezel |
Vezelcnc Super Harde Materiële Knipsel van het Laser600mm/min het Hand Scherpe Hoofd
| Worktable Max Load Capacity: | ≤15kgs |
|---|---|
| Max Removing Speed: | 600mm/min handboek (norm) |
| Koelsysteem: | Waterkoeling |
De Machts800w CNC Snijmachine van de vezellaser voor PCD, PCBN, Gecementeerd Carbide
| Productnaam: | Harde Materiële Snijmachine van de lasermacht 800W de ultra met 2 Jaar van Gurranty |
|---|---|
| Afmeting: | 1500*920*1640mm |
| Het koelen wijze: | WATERKOELING |
PDC-verwerkingsmachine met CCD visuele locatie en 0,005 mm/laag verwijderen efficiëntie
| Het koelen methode: | Luchtkoeling |
|---|---|
| Afmeting: | 1280*950*1900 |
| Verwijder efficiëntie: | 0.005 mm/laag |
Dikte 1.0mm 1.6mm 2.0mm 3.2mm PCD Scherpe Hulpmiddelspaties
| Materiaal: | Scherpe het hulpmiddelspatie van PCD |
|---|---|
| Diameter: | 48mm 55mm |
| Micro Grootte: | 5um/10um/25um |
Hoge snelheid het Stabiele PCD neemt Draaien het Malen Hoog rendement op
| Uiteindestraal: | 0100mm |
|---|---|
| Het malen Nauwkeurigheid: | +/-0.005mm |
| Het malen Druk: | 0-450N regelbaar |
De flexibele Hoge snelheidspcd Malende Dienst Vlot voor Diamond Tools
| Uiteindestraal: | 0100mm |
|---|---|
| Het malen Nauwkeurigheid: | +/-0.005mm |
| Het malen Druk: | 0-450N regelbaar |
Polycrystalline Spaties van Diamond Composite Wire Drawing Die PCD
| Materiaal: | Scherpe het hulpmiddelspatie van PCD |
|---|---|
| Diameter: | 48mm 55mm |
| Micro Grootte: | 5um/10um/25um |
De Scherpe Dienst van de vezelpcd Laser voor de Kubieke Scherpe Hulpmiddelen van het Boriumnitride
| Lasertype: | Vezel |
|---|---|
| Materiaal: | PCD/PCBN |
| Scherp Materiaal: | Zt-JGQG6SE |
1.6mm PCD de Laser Scherpe Dienst voor Polycrystalline Diamond Cutting Tools
| Lasertype: | Vezel |
|---|---|
| Materiaal: | PCD/PCBN |
| Scherp Materiaal: | Zt-JGQG6SE |

