Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ pcd fiber laser engraving machine ] bij elkaar passen 88 producten.
Precision 2 Axis Fiber Laser Engraving Machine 200*200*60mm Tafelreis 1.5-2.0rad Divergentie
| Positioneringsnauwkeurigheid: | ≤0.01mm |
|---|---|
| Volledige afwijking van de straal: | 1.5-2.0rad |
| Uitgangsvermogen: | ≤100W |
Pcd Material rotary Tools Fiber Laser Engraving Machine with Max Processing Depth≤1mm and Minimum Character 0.15mm*0.15mm
| Wavelength: | 10640nm |
|---|---|
| Max Processing Depth: | ≤1mm |
| Cooling System: | Air-cooling |
Software Extrocontrol Fiber Laser Graving Machine CE-certificaat
| Motiecontrole: | Mechanische 2-as + optische 2-as ((Duitsland) + Z-as ((verbinding)) |
|---|---|
| Verbruiksartikelen: | Niet |
| Instabiliteit van de stroom: | ≤4% |
64 stuks Gravure Capaciteit Niet verbruikbare Motive Laser Fiber Etching Machine
| Verwerkingshoeveelheid: | 64ST |
|---|---|
| Verbruiksartikelen: | Niet |
| Motiecontrole: | Mechanische 2-as + optische 2-as ((Duitsland) + Z-as ((verbinding)) |
2.5kW glasvezel laser graveringsmachine met 1,5-2.0rad balk volledige divergentie
| Lijstreis: | 200*200*60 mm |
|---|---|
| Naam van het product: | de gravuremachine van de vezellaser |
| Locatiemodus: | CCD visuele locatie ((Duitse originele camera) |
30W de industriële van de de Machinepdc Laser van de Lasergravure leverancier van de GraveursChina
| Productnaam: | 30W de industriële Graveur van de de Machinepdc Laser van de Lasergravure |
|---|---|
| Laserbron: | Vezel |
| Toepassing: | PDC-gravure |
Lasergraveringsmachine 1064nm golflengte 200*200*60mm Tafelreis
| Verwijder efficiëntie: | 0.005 mm/laag |
|---|---|
| Tafelreizen: | 200*200*60 mm |
| Verbruiksartikelen: | Niet |
High Precision Desktop Fiber Laser Engraver Met 0,005 mm/laag Verwijder efficiëntie
| Uitgangsvermogen: | ≤100W |
|---|---|
| Koelmethode: | Luchtkoeling |
| Tafelreizen: | 200*200*60 mm |
De Lasergraveur 1064nm van de Luchtkoelings30w Vezel voor Chip Breaker
| Model: | Zt-JGDK26 |
|---|---|
| Vezeltype: | Vezellaser |
| Toepassing: | De gravure van de de diamantlaser van PCD PCBN |
De industriële Machine van de Lasergravure voor ultra Harde Materialen met Waterharder
| Naam van het product: | De industriële Machine van de Lasergravure voor ultra Harde Materialen met Waterharder |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Certificering: | CE, FDA |

