Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ pcd fiber laser engraving machine ] bij elkaar passen 88 producten.
De automatische Metaalcnc Snijmachine van de Vezellaser, Waterkoelingspcd/pcbn Snijder
| Productnaam: | Van de metaalvezel de Automatische PCD/PCBN Snijder van de de Lasersnijmachine |
|---|---|
| Het koelen wijze: | Waterkoeling |
| Lijstreis: | 220*220*100mm (X*Y*Z) |
Zt-JGDK26 de Gravurecnc van Machine For PDC van de Lasergraveur de machine van de lasergravure
| Productnaam: | ZT-JGDK26 lasergraveermachine voor PDC-graveren |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Certificering: | CE, FDA |
van de het Metaalvezel van 380V 50Hz Cnc de Lasersnijmachine met Vierkant Machtskoord
| Productnaam: | 2022 Nieuwe Modelcnc metal fiber-Lasersnijmachine voor Metaal |
|---|---|
| Het koelen wijze: | WATERKOELING |
| Lijstreis: | 220*220*100mm (X*Y*Z) |
Ultra Harde de Gravuremachine van de Materialenlaser op Verkoop
| Productnaam: | Ultra Harde de Gravuremachine van de Materialenlaser op Verkoop |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Certificering: | CE, FDA |
De Sensorcnc van de hoge Resolutielaser de Snijmachine van de Vezellaser voor PDC
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Vezeltype: | Vezellaser |
| Toepassing: | PDC laser draaien |
Cnc van de de Snijmachinelaser van de Vezellaser de Gravuresnijmachine
| Productnaam: | Cnc van de de Snijmachinelaser van de Vezellaser de Gravuresnijmachine |
|---|---|
| Laserbron: | Vezel |
| Controlemethode: | Software |
Beste de Machinepdc Professionele Gravure en Snijmachine van de Lasergravure
| Productnaam: | Beste de Machinepdc Professionele Gravure en Snijmachine van de Lasergravure |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Certificering: | CE, FDA |
High Precision Engraving Machine met ±0,003mm herhaalde precisie en niet-verbruikbare ontwerp
| Speed: | Speed |
|---|---|
| Min Liner Width: | 0.01mm |
| Communication Interface: | USB |
30W de Graveur System For PCD PCBN Diamond Tools van de vezellaser
| ModelNo.: | Zt-JGDK26 |
|---|---|
| Merk: | Chn-BOVENKANT |
| Lasertype: | Vezellaser |
1.5-2.0 Rad lasergraveringsmachine Niet verbruikbaar
| Locatiemodus: | CCD visuele locatie ((Duitse originele camera) |
|---|---|
| Golflengte: | 1064nm |
| Het plaatsen Nauwkeurigheid: | ≤0.01mm |

