Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ laser cutting service ] bij elkaar passen 326 producten.
CNC-lasersnijmachine met zelfontwikkeld CNC-systeem en optioneel scherpstellingssysteem met lasersensor met hoge resolutie
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
|---|---|
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
| Total Power: | 4 KW |
Rotatie-as Servo Hoge Precisie Rotatie-as CNC Fiber Laser Snijmachine met Controller Raytool Pijplengte 3-9m
| Pipe Length: | 3-9m |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Controller: | Raytool |
Lasergolflengte 1064±5nm CNC-vezellasersnijmachine met Taiwan YYC Gear en Rack en geïmporteerd High Resolution Laser Sensor Focus System
| Laser Wave Length: | 1080 NM |
|---|---|
| Total Power Consumption: | About 3600W |
| Transmission: | Taiwan YYC Gear And Rack |
Servomotor Schneider fiber laser cnc machine driefase 380V 50Hz 60Hz stroomvraag geautomatiseerde laser snijtechnologie
| Drawing Programming Mode: | AI, DWG, PLT, DXF Format Import Directly |
|---|---|
| Total Power Consumption: | About 3600W |
| Servo Motor: | Schneider |
Geavanceerde 4 KW Fiber Cnc Laser Fiber Laser Cutting Machines met een precision removable worktable
| CNC-systeem: | X/Y/Z hoge Precisie Verwijderbare Roterende Worktable, een As |
|---|---|
| Totaal vermogen: | 4 kW |
| Het systeem van de softwarecontrole: | Zelf ontwikkeld CNC-systeem op basis van Windows |
Precision CNC Fiber Laser Cutting Machine 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz Power Supply Zelf ontwikkeld CNC-systeem op basis van Windows
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
High Resolution Laser Sensor CNC Fiber Laser Cutting Machine met industriële camera optische versterking systemen
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
High Resolution Laser Sensor optioneel CNC-vezellasersnijmachine met speciale op maat gemaakte superharde materiaal snijkop
| Laser Power: | 800W |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
380V 3 fasen 5 draden 50Hz CNC-vezellasersnijmachine met automatisch scherpstel systeem
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
Franse MOTOREDUCER CNC Fiber Laser Snijmachine voor Metaal AC380V/50Hz Voeding en Technologie
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
|---|---|
| Voltage: | 220V |
| Power: | 1500W |

