Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ laser cutting service ] bij elkaar passen 326 producten.
Koelmethode Waterkoeling CNC Fiber Laser Snijmachine met Franse MOTOREDUCER 220V Spanning
| Cooling Method: | Water Cooling |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Applicable Material: | Metal |
AC380V/50Hz CNC Fiber Laser Snijmachine Perfect voor Zwaar Metaal Snijden 1525 X 3050 mm
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
|---|---|
| Applicable Material: | Metal |
| Cooling Method: | Water Cooling |
CNC-lasersnijmachine voor metaal en staal met Raytool-controller 1525 x 3050 mm Werkstuk afmetingen
| Pipe Length: | 3-9m |
|---|---|
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
Productiewerkplaats CNC-lasersnijmachine voor het polijsten van PDC-materialen
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Vlakken: | Glasvezel laser |
| Toepassing: | PDC laser draaien |
CNC-lasersnijmachine met QCW800-lasersysteem en op maat gemaakte snijkop
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
Automatisch laserfocusysteem Lasersnijmachine met CNC-vezels 4 kW voor precisie-snijden
| Nadruksysteem: | High Resolution Laser Sensor (optioneel) |
|---|---|
| Laserfocusysteem: | Automatisch (optioneel) |
| Het systeem van de softwarecontrole: | Zelf ontwikkeld CNC-systeem op basis van Windows |
Aanpasbare 800W CNC-vezellasersnijmachine met roterende A-asstafel
| CNC-systeem: | X/Y/Z hoge Precisie Verwijderbare Roterende Worktable, een As |
|---|---|
| Scherp Hoofd: | Speciaal Douane Super Hard Materieel Scherp Hoofd |
| Stroomvoorziening: | 380V-3 Fase-5 Draden 50Hz |
Afmetingen van het PCD/PCBN-werkstuk snijden 1525 X 3050 mm CNC-vezellasersnijmachine met 1500W vermogen en herhaalnauwkeurigheid ±0,02 mm
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
|---|---|
| Reduction Gears: | French MOTOREDUCER |
| Work Piece Dimensions: | 1525 X 3050 Mm |
Het Knipsel van de hoge Precisiepcd Laser
| Lasertype: | Vezel |
|---|---|
| Materiaal: | PCD/PCBN |
| Scherp Materiaal: | Zt-JGQG6SE |
Metaal 2.0mm Diktecnc de Snijmachine ultra Harde 380V van de Vezellaser
| Certificaat: | CE, FDA |
|---|---|
| Productnaam: | CNC Harde Materiële Snijder van de Vezellaser de ultra met Concurrerende Prijs |
| Laserbron: | Vezel |

