Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ laser cutting service ] bij elkaar passen 326 producten.
Automatisch laserfocusysteem optioneel cnc-vezellasersnijder Taiwan YYC Gear And Rack Transmissie voor en precieze metaalverwerking
| Cutting Materials: | Stainless Steel Carbon Steel Etc |
|---|---|
| Working Area: | 1500mm*3000mm |
| Laser Power: | 1-12KW |
Precisie snijden met HE MOSS besturingssysteem CNC-metalenlasersnijder bij 100m/min
| Laser Source Brand: | Trumpf |
|---|---|
| Spindle: | Air Cooling |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
CNC-machine voor het precisie-snijden van vezellasers met een 3-assige configuratie en een maximumsnelheid van 100 m/min
| Control System: | CNC Controller |
|---|---|
| Spindle: | Air Cooling |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
1525 x 3050 mm Werkstuk afmetingen CNC-metalenlasersnijder met een dubbele aandrijving
| Material: | PDC |
|---|---|
| Total Power: | 20KW |
| Laser Wavelength: | 1064±5nm |
Geavanceerde Fiber Laser CNC Machine met 1064±5nm Golflengte en Raytool Controller
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
|---|---|
| Controller: | Raytool |
| Rotation Axis: | Servo High Precision Rotation Axis |
Luchtgekoelde Fiber Laser Graveermachine CNC Fiber Lasersysteem voor Precisie Industriële Markering en Snijtoepassingen
| Power: | 10w |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | ≤0.01mm |
| Wavelength: | 10640nm |
Cnc-vezellasergraveringsmachine voor het snijden en markeren van industriële metaalhouten plastic met een nauwkeurige prestatie
| Wavelength: | 10640nm |
|---|---|
| Type: | Type |
| Cooling Method: | Air Cooling |
Fiber CNC laser cutter met automatisch laserfocusysteem en roterende A-as
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
1mm Diktecnc Geplaatst Nauwkeurig van de de Gravuremachine van de Vezellaser
| Laserbron: | Vezel |
|---|---|
| CNC: | Ja |
| Toepassing: | Lasergravure, PCD/CBN-de spaander van de monokristallendiamant in de hark |
High Resolution Laser Sensor Focus System CNC vezellasermachine
| Nadruksysteem: | Geïmporteerde lasersensoren met hoge resolutie |
|---|---|
| Het systeem van de softwarecontrole: | Zelf ontwikkeld PLC-besturingssysteem |
| Laserbron: | Vezel |

