Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ laser cutting service ] bij elkaar passen 326 producten.
CNC-lasermachine voor het snijden van superharde materialen met een speciaal gesneden snijhoofd en een roterende as
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
1064±5nm lasergolflengte CNC-vezellasersnijder voor metalen snijtoepassingen met een buislengte van 3-9m
| Total Power: | 20KW |
|---|---|
| Controller: | Raytool |
| Laser Wavelength: | 1064±5nm |
CNC-controller met DSP-systeem, CNC fiberlaser snijmachine met golflengte van 1080 nm, precisiesnijmachine voor metaalverwerking
| Weight: | 1500KG |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
Zaagplatform CNC Fiberlaser Snijmachine met 1080nm±5 Laser Golflengte en BECKHOFF Duitsland Controller voor Metaalbewerking
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Coolingmethod: | Water Cooling |
Gantry Double Drive Structure fiber laser cnc machine ondersteund door Schneider elektrisch systeem ontworpen voor en metalen snijwerkzaamheden
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
| Color: | Optional |
QCW800 Fiber Laser Module High Precision CNC Cutting Machine met een totaal vermogen van 4 kW
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Laser Power: | 800W |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
CNC de Snijmachinelaser van de Vezellaser het Draaien Machine voor PDC-materiaal
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Vlakken: | Glasvezel laser |
| Toepassing: | PDC laser draaien |
Zelf Ontwikkeld ultra Hard Materieel verklaard Snijmachine380v Ce
| Productnaam: | De chn-BOVENKANT zelf-Developped ultra Harde Materiële Snijmachine met 2 jaar gurranty |
|---|---|
| Afmeting: | 1500*920*1640mm |
| Macht: | 380V |
2D de Laserknipsel van Vorm Smal Kerf PCD voor de Kubieke Hulpmiddelen van het Boriumnitride
| Lasertype: | Vezel |
|---|---|
| Materiaal: | PCD/PCBN |
| Scherp Materiaal: | Zt-JGQG6SE |
CNC Laser het Draaien Machine voor PDC zt-JGC200
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Vezeltype: | Vezellaser |
| Toepassing: | PDC laser draaien |

