Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ laser cutting service ] bij elkaar passen 326 producten.
CTSTC-Vezellaser die Hoge Precisie voor de Lege Hulpmiddelen van PCBN snijden
| Lasertype: | Vezel |
|---|---|
| Materiaal: | PCD/PCBN |
| Scherp Materiaal: | Zt-JGQG6SE |
CTSTC-Scherpe de Schuringsweerstand van de Hoge snelheids Ononderbroken PCD Laser
| Lasertype: | Vezel |
|---|---|
| Materiaal: | PCD/PCBN |
| Scherp Materiaal: | Zt-JGQG6SE |
CTSTC-Douanecnc de Dienst Hoge Nauwkeurigheid Om metaal te snijden voor de Scherpe Hulpmiddelen van PCBN
| Lasertype: | Vezel |
|---|---|
| Materiaal: | PCD/PCBN |
| Scherp Materiaal: | Zt-JGQG6SE |
600mm/Min CNC Dienst de Om metaal te snijden voor de Kubieke Scherpe Hulpmiddelen van het Boriumnitride
| Lasertype: | Vezel |
|---|---|
| Materiaal: | PCD/PCBN |
| Scherp Materiaal: | Zt-JGQG6SE |
CNC Dienst de Om metaal te snijden voor PCBN-Hulpmiddelen
| Lasertype: | Vezel |
|---|---|
| Materiaal: | PCD/PCBN |
| Scherp Materiaal: | Zt-JGQG6SE |
Lasersnijmachine en -graveringsmachine PDC Professionele gravure
| Productnaam: | 10-100kHz van de Laserknipsel en Gravure Machinepdc professionele Gravure |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Certificering: | CE, FDA |
He MOSS besturingssysteem CNC-lasersnijmachine voor glasvezel 5 mm Stainless Steel snijdikte limiet 380V/50Hz Spanning
| Maximum Speed: | 100m/min |
|---|---|
| Control System: | CNC Controller |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
Soepele werking met luchtgekoelde spindel CNC fiber laser snijmachine en PDC-technologie
| Maximum Speed: | 100m/min |
|---|---|
| Material: | PDC |
| Working Area: | 3*1.5 M |
1525 x 3050 mm Werkstuk afmetingen CNC-lasersnijmachine met 220V spanning en 1500W vermogen
| Voltage: | 220V |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Trademark: | ACCURL |
Scherpe het Hulpmiddelspaties van houtbewerkingspcd voor de ultra Harde Materiële Scherpe Dienst
| Toepassing: | Pcd/pcbn snijder |
|---|---|
| Productnaam: | Scherpe het Hulpmiddelspaties van houtbewerkingspcd voor de ultra Harde Materiële Scherpe Dienst |
| Sleutelwoord: | houtbewerkingssnijder |

