Alle producten
-
StevenDe chn-HOOGSTE aanbiedings zeer goede dienst en de producten helpen ons een -
S.N. SharmaChn-HOOGSTE helpt de machine me om mijn imprresion voor Chinese machines te verbeteren -
MikeBeste producten met beste prijs, goed uitgevoerde chn-BOVENKANT!
zoekwoorden [ laser cutting service ] bij elkaar passen 326 producten.
Volledig automatisch smeersysteem CNC fiberlasersnijmachine met positioneringsnauwkeurigheid van ±0,02 mm voor metaalbewerkingsoperaties
| Lubrication System: | Fully Automatic |
|---|---|
| Gas Proportional Valve: | SMC (Japan) |
| Rotation Axis: | Servo High Precision Rotation Axis |
Marmeren de Lasersnijder van de Basistabelcnc Vezel voor CVD/Saffier
| Toepassing: | Ultra hard materieel knipsel |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Garantie: | 2 jaar |
Professionele PDC-van de Laserknipsel en Gravure Machine met As 3
| Productnaam: | Van de laserknipsel en Gravure Machinepdc Professionele Gravure met As 3 |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Certificering: | CE, FDA |
Cnc het Knipsel en de Gravuremachine van de Vezellaser met As 3 As Optische 2
| Productnaam: | Van de laserknipsel en Gravure Machinepdc Professionele Gravure met As 3 |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Certificering: | CE, FDA |
Werksnelheid 8m Min cnc-vezellasersnijder Fiberlasertechnologie ideaal voor industriële metaalfabricageprocessen
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Transmission Mode: | Rack And Pinion |
Taiwan YYC Gear And Rack Transmission cnc metalen laser cutter gebouwd om roestvrij staal koolstofstaal en verschillende metalen materialen te snijden
| Laser Power: | 1-12KW |
|---|---|
| Max Removing Speed: | 600mm/min Manual (standard) |
| Laser Wave Length: | 1080 NM |
CNC Roterend Systeem een As Diamond Cutting Machine met Waterkoelingssysteem
| Scherp Hoofd: | Speciaal Douane Super Hard Materieel Scherp Hoofd |
|---|---|
| Laservermogen: | 800w |
| Lijstreis: | 220*220*100mm (X*Y*Z) |
Hoge resolutie lasersensor CNC metaal lasersnijder ontworpen voor metaalbewerking en precisie industriële snijtaken
| Lasertype: | Fiber Laser |
|---|---|
| Transmission Mode: | Rack And Pinion |
| Cutting Head: | Switerland Raytools |
Zwitserland Raytools Snijkop laser CNC-machine met een herhalingsnauwkeurigheid van plus min 0,02 mm, geoptimaliseerd voor het snijden van platen
| Function: | Cutting Metal Materials |
|---|---|
| Lasertype: | Fiber Laser |
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
Servo High Precision Rotation Axis CNC Fiber Laser Cutting Machine 100 W PLC besturingssysteem
| Nadruksysteem: | Geïmporteerde lasersensoren met hoge resolutie |
|---|---|
| Laserbron: | Vezel |
| Rotatieas: | Servo High Precision Rotatieas |

